ملاقات عارف ربّانی حضرت آیت الله سیدحسین یعقوبی و رهبر معظّم انقلاب

جناب حجت الاسلام و المسلمین سیّد عباس موسوی مطلق در یادداشتی مرقوم داشته اند صبح پنجشنبه (۳۰ مرداد ۹۳) به همراه یکی از دوستان عزیزم، جناب آقا سعید اشیری به خوانسار جهت ملاقات عارف فرزانه حضرت استاد آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری رفتیم. معظم له در خلال سخنان ذی قیمت و عرشی خویش علی رغم حال جسمی نامناسب، با یک شور و شعف خاصی فرمودند:

چند روز پیش از این عارف بزرگوار استاد ارجمند حضرت آیت الله حاج سیّدحسین یعقوبی در مشهد مقدس به دیدن رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رفته اند، و این ملاقات صمیمی به نظرم بسیار حائز اهمیت است و برکات زیادی را داشته است که در آینده معلوم خواهد شد. انصافاً حضرت حاج آقا یعقوبی تا آنجا که یاد دارم همیشه از حضرت آیت الله خامنه ای به نیکی یاد کرده اند قبل از رهبری ایشان، حتی قبل از انقلاب، زمان امامت جمعه ایشان و زمان ریاست جمهوری و ما بارها و بارها شاهد بوده ایم. آنچه خبر دارم ملاقات بسیار صمیمی بوده و بخشی از ساعتی که آقا آنجا بوده اند، دو نفر با هم خلوت داشته اند، جزئیات این ملاقات با برکت علی القاعده بعداً منتشر خواهد شد.

****************************

عارف فرزانه عالم ربانی حضرت آیت الله حاج سیّدحسین یعقوبی از اولیاء الهی می باشد. وی محضر عارف کبیر مرحوم آیت الله العظمی سیّدعلی قاضی را درک کرده اما رحل شاگردی را در محضر عارف سوخته مرحوم آیت الله العظمی میرزا محمد جواد انصاری همدانی به زمین افکنده است. معظم له از محضر بزرگان دیگری هم نظیر عارف عظیم الشان مرحوم آیت الله العظمی سیّدجمال گلپایگانی نیز بهره برده است. برای آشنائی بیشتر با این عارف ربانی به کتاب سفینة الصادقین و فیض حضور مراجعه کنید.

_____________________________

یادداشت های جناب حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مطلق

طبقه بندی: